خرید ولورانت پوینت تحویل سریع

Valorant Gift Card

 

آشنایی با سبک بازی ولورانت Valorant

سبک این بازی در دسته‌بندی بازی‌های تاکتیکال نظامی محسوب می‌شود که شما را در یک تیم 5 نفره به‌عنوان تیم A قرار داده و در یک درگیری و تیراندازی متقابل با تیم 5 نفره روبرو (که ما اینجا آن را تیم B می‌نامیم) مواجه می‌نماید. هدف این بازی نشر یک هیجان عجیب و سرگرم‌کننده برای مخاطب خود در میانه‌ی درگیری دو تیم با یکدیگر است.

تاکتیکی نظامی و استراتژی تیمی در بازی ولورانت «Valorant»  کلید پیروزی است. شخصیت‌محور بودن بازی امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما در مراحلی که پیش‌روی خود دارید، برای هر شخصیت چهار قدرت و یا skill شخصی وجود دارد.

نمونه‌ای از اسکین های اسلحه در بازی ولورانت Valorant

Valorant Gift Card

اسلحه های موجود در بازی ولورانت «Valorant»

تسلیحات در بازی ولورانت دارای چند دسته‌بندی مختلف می‌باشند و شما در داخل بازی با اسلحه‌های متفاوتی روبرو هستید. سایدرمز ها، اس ام جی ها، رایفلز ها و اسنایپر رایلفز ها مجموعه تسلیحاتی هستند که شما در هر راند از بازی که پیروژ میشوید و یا می بازید به شما مقداری پول داده می شود که می توانید اسلحه مورد نظر خورد را خریداری کنید.

همچنین هر اسلحه چندین اسکین زیبا و خاص دارد که می توانید با استفاده از «ولورانت پوینت» آن هارا از فروشگاه بازی خریداری کنید برای همیشه،

Valorant Gift Card

ولورانت پوینت

 امروزه در پلتفرم‌های گیمینگ مختلف در دنیای مجازی و کامپیوتری، بازی‌ها برای کاربران خود سکه‌ها و پوینت‌های مشخصی را به‌عنوان خدمات اختصاص می‌دهند تا کاربران آن‌ها بتوانند به‌وسیله آن سکه‌ها و یا پوینت‌ها امکانات موردنظر خود را دریافت کنند.

در بازی ولورانت Valorant نیز شما به‌عنوان بازیکن اقدام به خرید پوینت های مرسوم بازی، موسوم به «ولورانت پوینت» می‌کنید و سپس به کمک این پوینت‌ها در پیشخوان بازی می‌توانید به خرید و ارتقاء اسلحه خود بپردازید.

ولورانت و کانتر استریک

دور از ذهن نیست که در این ژانر طراحی گیم، بازی های تیراندازی تاکتیکی شباهت های زیادی به یک دیگر داشته باشند؛ زیرا پلتفرم جنگیدن بازی به صورت تقابلی برنامه ریزی شده است و کاربران بصورت کاملا واقعی در محیطی مجازی با یکدیگر زورآرمایی می کنند! البته نه زورآزمایی ای که نیاز به زور و قدرت بدنی داشته باشد! خیر چنین طرز تفکری غلط است زیرا در این دسته بازی ها هوشمندی و مهارت و عملکرد به موقع برای تیراندازی در زمان درست با دقت بالا توسط کاربر حرف اول را می زند. در چنین جدال هایی فقط چنین کاربرانی شانس ادامه بازی تا آخر هر راند را دارند.

بازی ولورانت نیز به‌صورت کلی تشابهات زیادی در عرصه بازی و شیوه بمب‌گذاری و جدال دو تیم را با بازی کانتر استریک را دارد. وقتی تیم A در بمب ساید بازی اقدام به بمب‌گذاری می‌نماید، تیم B انگیزه دارد که در زمان کوتاه بازی، اقدام به خنثی‌سازی بمب نماید و تیم A نیز برای جلوگیری از دستیابی مهاجمان تیم B به بمب و تسلط به‌موقع بمب ساید با موضع‌گیری‌های دقیق در مسیر احتمالی نیروهای تیم B دست به هر کاری می‌زند تا از پیشروی این نیروها ممانعت به عمل آورد.

شکی نیست که بیشتر امکانات در بازی ولورانت نزدیک و حتی شبیه به بازی کانتر استریک می‌باشد و پوسته‌های بازی آن‌چنان قابل تغییر نیستند، 

خرید ولورانت پوینت ارزان‌قیمت

طرف‌داران و گیمرهای ولورانت Valorant عاشق ارتقاء وضعیت تسلیحات خود در بازی هستند تا لذت بیشتری از اسلحه های زیبا خود ببرند اما باتوجه‌به وجود مشکلات بین‌المللی مانند تحریم و قیمت دلار و … خرید ولورانت پوینت ارزان قیمت در اینترنت کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد؛ زیرا اغلب به دلیل استقبال‌های گسترده کاربران از این بازی به‌سرعت گیفت‌کارت‌های بازی فروخته می‌شوند.

Valorant Gift Card

 

کلام پایانی

  • ولورانت بازی بسیار جذاب و تاکتیکی در عرصه گیم‌های تیراندازی متقابل می‌باشد که کاربران می‌بایست در زمان بازی به تقابلات خونین و جدال‌های شگفت‌انگیز بپردازند.
  • شما به سبک تیم‌های 5 نفره روبروی هم اقدام به شروع بازی و مجادله در قالب دو تیم A و B (فرضی) می‌کنید. تیمی موفق است که با بیشترین امکانات و مهارت ممکن به کمک خنثی‌سازی بمب و ازپای‌درآوردن به‌موقع نیروهای تیم حریف در کوتاه‌ترین زمان عمل نماید.
  • تسلیحات موجود در بازی در دسته‌بندی‌های چهارگانه دارای پوسته‌های متفاوت و کاربردهای مختلف می‌باشد. البته شاید این اسلحه‌ها مشابه یکدیگر به نظر برسند اما مشابهت آن‌ها مبنی بر یکی بودن آن‌ها نیست.
  • ولورانت و بازی معروف کانتر استریک در شیوه شروع و اهداف هر دو بازی شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما در جزئیات هر دو بازی دارای تفاوت‌های زیادی می‌باشند که در هر دو می‌توان به‌صورت مشترک به سبک‌اسلحه‌های بازی اشاره نمود.
  • اغلب گیمرها با وجود مشکلات عمومی موجود ولورانت پوینت را گران خریداری می‌کنند در صورتی که منابع مشخصی وجود دارند تا شما بتوانید ولورانت پوینت ارزان قیمت را خریداری نمایید.

آموزش کامل فعالسازی ولورانت پوینت (Valorant Point)

آموزش فعالسازی گیفت کارت Riot Games در Valorant
بعد از مشخص کردن ریجن اکانت Riot Games خود و همچنین خرید گیفت کارت Riot Games مخصوص ریجن اکانت شما, حال نیاز هست که کد فعالسازی را در داخل بازی Vlorant فعال کنید. نحوه فعالسازی گیفت کارت وارد بازی Valorant شوید. طبق عکس پایین به بخش فروشگاه بازی ...

ریجن اکانت ریوت گیم چیست؟

اگر شما هم قصد خرید محصولات و آیتم‌های ولورانت را داشته باشید، متوجه تنوع محصولات با توجه به منطقه اکانت ولورانت خود می‌شوید. شرکت‌های بازی‌سازی به‌دلیل مسائل مالیاتی کشورها، آیتم‌های مختلفی با ارزهای هر کشور تولید می‌کنند و به فروش می‌رسانند. در هنگام خرید پوینت، باید ریجن یا منطقه اکانت خود را با منطقه محصول مورد نظر تطابق دهید. این مسئله برای بازی ولورانت هم صدق می‌کند. ولورانت در ریجن‌های مختلفی مانند اروپا، ترکیه، آمریکا و … در دسترس است. منطقه اکانت ولورانت شما با توجه به آی‌پی شما در هنگام ساخت اکانت تعیین می‌شود.

 

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت ریوت گیم

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games
  آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games به وبسایت Riot Games بروید و در حساب خود لاگین کنید و سپس به بخش Settings بروید و در جدول Personal Information طبق عکس زیر میتوانید ریجن اکانت خود را مشاهده کنید و حتما گیفت کارت های ریچن محصوص اکانت خودتونو ...