خرید ولورانت پوینت تحویل سریع

ولورانت پوینت

طرف‌داران و گیمرهای ولورانت Valorant عاشق ارتقاء وضعیت تسلیحات خود در بازی هستند تا لذت بیشتری از اسلحه های زیبا خود ببرند اما باتوجه‌به وجود مشکلات بین‌المللی مانند تحریم و قیمت دلار و … خرید ولورانت پوینت ارزان قیمت در اینترنت کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد؛ زیرا اغلب به دلیل استقبال‌های گسترده کاربران از این بازی به‌سرعت گیفت‌کارت‌های بازی فروخته می‌شوند.

آشنایی با سبک بازی ولورانت Valorant

سبک این بازی در دسته‌بندی بازی‌های تاکتیکال نظامی محسوب می‌شود که شما را در یک تیم 5 نفره به‌عنوان تیم A قرار داده و در یک درگیری و تیراندازی متقابل با تیم 5 نفره روبرو (که ما اینجا آن را تیم B می‌نامیم) مواجه می‌نماید. هدف این بازی نشر یک هیجان عجیب و سرگرم‌کننده برای مخاطب خود در میانه‌ی درگیری دو تیم با یکدیگر است.

تاکتیکی نظامی و استراتژی تیمی در بازی ولورانت «Valorant»  کلید پیروزی است. شخصیت‌محور بودن بازی امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما در مراحلی که پیش‌روی خود دارید، برای هر شخصیت چهار قدرت و یا skill شخصی وجود دارد.

ولورانت پوینت چیست و به چه دردی می خورد؟

 امروزه در پلتفرم‌های گیمینگ مختلف در دنیای مجازی و کامپیوتری، بازی‌ها برای کاربران خود سکه‌ها و پوینت‌های مشخصی را به‌عنوان خدمات اختصاص می‌دهند تا کاربران آن‌ها بتوانند به‌وسیله آن سکه‌ها و یا پوینت‌ها امکانات موردنظر خود را دریافت کنند.

در بازی ولورانت Valorant نیز شما به‌عنوان بازیکن اقدام به خرید پوینت های مرسوم بازی، موسوم به «ولورانت پوینت» می‌کنید و سپس به کمک این پوینت‌ها در پیشخوان بازی می‌توانید به خرید و ارتقاء اسلحه خود بپردازید.

آموزش کامل فعالسازی ولورانت پوینت (Valorant Point)

آموزش فعالسازی گیفت کارت Riot Games در Valorant
بعد از مشخص کردن ریجن اکانت Riot Games خود و همچنین تهیه گیفت کارت Riot Games مخصوص ریجن اکانت شما, حال نیاز هست که کد فعالسازی را در داخل بازی Vlorant فعال کنید. نحوه فعالسازی گیفت کارت وارد بازی Valorant شوید. طبق عکس پایین به بخش فروشگاه بازی ...

ریجن اکانت ریوت گیم چیست؟

اگر شما هم قصد خرید محصولات و آیتم‌های ولورانت را داشته باشید، متوجه تنوع محصولات با توجه به منطقه اکانت ولورانت خود می‌شوید. شرکت‌های بازی‌سازی به‌دلیل مسائل مالیاتی کشورها، آیتم‌های مختلفی با ارزهای هر کشور تولید می‌کنند و به فروش می‌رسانند. در هنگام خرید پوینت، باید ریجن یا منطقه اکانت خود را با منطقه محصول مورد نظر تطابق دهید. این مسئله برای بازی ولورانت هم صدق می‌کند. ولورانت در ریجن‌های مختلفی مانند اروپا، ترکیه، آمریکا و … در دسترس است. منطقه اکانت ولورانت شما با توجه به آی‌پی شما در هنگام ساخت اکانت تعیین می‌شود.

 

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت ریوت گیم

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games
  آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games به وبسایت Riot Games بروید و در حساب خود لاگین کنید و سپس به بخش Settings بروید و در جدول Personal Information طبق عکس زیر میتوانید ریجن اکانت خود را مشاهده کنید و حتما گیفت کارت های ریچن محصوص اکانت خودتونو ...