گیفت کارت ریوت گیم در ایران با نام های زیادی مانند گیفت کارت رایت گیم، گیفت کارت RP، پوینت ریوت گیم و نمونه های دیگر شناخته می شود. با خرید این گیفت کارت می توانید حساب های بازی Valorant و League of Legends خود را شارژ کرده و به اصطلاح اکانت داخل بازی شما شارژ می شود تا بتوانید سلاح و ایتم خریداری نمایید.

درباره بازی League of Legends

 بازی لیگ او لجند که شبیه به بازی دوتا دو  و یا وارکرافت 3 است بر اساس بازی گروهی انلاین تشکیل شده است. محبوبیت این بازی به قدری بالا است که به عنوان یک ورزش تایید شده و مسابقات بزرگی در سرتاسر دنیا بر اساس این بازی تشکیل و برگزار می شود. این بازی به قدری پرطرفدار است که برخی از افراد برای اینکه سریع تر به سطح های بالاتر برسند حاضر هستند که هزینه زیادی را خرج کنند.

گیفت کارت ریوت گیم چیست و به چه دردی می خورد؟

گیفت ریوت گیم به شما این امکان را می دهد که بتوانید کیف ریوت پوینت خود در بازی های Valorant و League of Legends شارژ کنید و در داخل بازی بتوانید آیتم های خاصی را خریداری کنید.

آموزش کامل فعالسازی ریوت پوینت (مخصوص Valorant)

آموزش فعالسازی گیفت کارت Riot Games در Valorant
بعد از مشخص کردن ریجن اکانت Riot Games خود و همچنین تهیه گیفت کارت Riot Games مخصوص ریجن اکانت شما, حال نیاز هست که کد فعالسازی را در داخل بازی Vlorant فعال کنید. نحوه فعالسازی گیفت کارت وارد بازی Valorant شوید. طبق عکس پایین به بخش فروشگاه بازی ...

ریجن اکانت ریوت گیم چیست؟ (مخصوص Valorant)

اگر شما هم قصد خرید محصولات و آیتم‌های ولورانت را داشته باشید، متوجه تنوع محصولات با توجه به منطقه اکانت ولورانت خود می‌شوید. شرکت‌های بازی‌سازی به‌دلیل مسائل مالیاتی کشورها، آیتم‌های مختلفی با ارزهای هر کشور تولید می‌کنند و به فروش می‌رسانند. در هنگام خرید پوینت، باید ریجن یا منطقه اکانت خود را با منطقه محصول مورد نظر تطابق دهید. این مسئله برای بازی ولورانت هم صدق می‌کند. ولورانت در ریجن‌های مختلفی مانند اروپا، ترکیه، آمریکا و … در دسترس است. منطقه اکانت ولورانت شما با توجه به آی‌پی شما در هنگام ساخت اکانت تعیین می‌شود.

 

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت ریوت گیم

آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games
  آموزش پیدا کردن ریجن اکانت Riot Games به وبسایت Riot Games بروید و در حساب خود لاگین کنید و سپس به بخش Settings بروید و در جدول Personal Information طبق عکس زیر میتوانید ریجن اکانت خود را مشاهده کنید و حتما گیفت کارت های ریچن محصوص اکانت خودتونو ...