کارگردان The Witcher 3 از سی دی پراجکت رد رفت

Konrad Tomaszkiewicz کارگردان بازی موفق و پرطرفدار The Witcher 3: Wild Hunt به دنبال اتهاماتی که به او وارد شده بود، سی دی پراجکت را ترک کرد. بر اساس گزارش وب سایت Bloomberg که اخیرا منتشر کرده است، کانرد تامسکویچ کارگردان موفق‌ترین بازی سی دی پراجکت رد یعنی The Witcher 3: Wild Hunt، از ادامه همکاری با این شرکت استعفا داده است.

مدتی است که سی دی پراجکت رد در حال تحقیق در شکایت برخی کارمندان این شرکت در خصوص قلدری کانرد تامسکویچ بر علیه آنهاست. با اینکه در نتیجه تحقیقات این کارگردان بی‌گناه شناخته شده است، اما به نظر می‌رسد ادامه همکاری با CD Projekt Red برایش امکان ندارد.

تامسکویچ در ایمیلی ضمن رد تمامی اتهامات و اعلام استفعای خود، نوشته است که کمیسیونی برای تحقیق در مورد این اتهامات تشکیل شده و بی‌گناهی وی را تشخیص داده است. او در این ایمیل نوشته است با اینکه بی‌گناه شناخته شده، بسیاری از کارمندان از کار با او احساس ترس، استرس یا ناراحتی می‌کنند. در ادامه نیز از همکاران خود بابت مشکلاتی که به وجود آورده عذرخواهی کرده است.

Tomaszkiewicz با ساخت بازی The Witcher 3: Wild Hunt سی دی پراجکت رد را به باارزش‌ترین کمپانی لهستان تبدیل کرد. او همچنین به عنوان کارگردان دوم و رئیس بخش تولید، در ساخت Cyberpunk 2077 نیز مشارکت داشت. به نظر می‌رسد جدایی این کارگردان از سی دی پراجکت رد، مشکلاتی که این شرکت بعد از انتشار Cyberpunk 2077 با آنها دست و پنجه نرم می‌کند را بیشتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.