گیم پلی طولانی و صدها ساعت محتوا برای S.T.A.L.K.E.R. 2

اثر جدید شرکت GSC Game World به نام S.T.A.L.K.E.R. 2 ، این عنوان شوتر قرار است گیم پلی طولانی و صدها ساعت محتوا داشته باشد. به نظر می‌رسد این استودیو بازی سازی که قبلا نیز با نسخه اول بازی استاکر طرفداران زیادی پیدا کرد، این‌بار نیز قصد دارد ساعتها بازیکنان را مشغول یک عنوان دیدنی و جذاب نگه دارد.

Zakhar Bocharov مدیر روابط عمومی GSC Game World، به تازگی در مصاحبه‌ای درخصوص وسعت و مدت زمان گیم‌پلی S.T.A.L.K.E.R. 2 اطلاعاتی ارائه داده است. بر اساس این اطلاعات که البته در آنها اشاره دقیقی به زمان مورد نیاز جهت به اتمام بازی نشده است، مدت زمان گیم‌پلی بخش داستان اصلی بازی طولانی خواهد بود. و البته اگر تنها به داستان اصلی بازی نپردازید و هدفتان فقط اتمام بازی نباشد، داستان و محتوای جانبی می‌تواند شما را صدها ساعت درگیر بازی کند.

البته بر اساس شایعه‌ای احتمال عرضه S.T.A.L.K.E.R. 2 بر روی PS5، سه ماه پس از انتشار وجود دارد. که در این خصوص باید منتظر اخبار رسمی بمانیم. در بخشی از این مصاحبه Bocharov اضافه کرد که کنسول‌های نسل هشتمی توانایی اجرای S.T.A.L.K.E.R. 2 را نخواهند داشت. در نتیجه این بازی به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل نهمی Xbox در دسترس قرار خواهد گرفت. یادآور می‌شویم که بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 به ‌صورت انحصاری برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دسترس ساخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.