کیفیت Resident Evil Village روی کنسول های نسل هشتم

 

 

سویوشی کاندا تهیه کننده Resident Evil Village، اعلام کرده که این بازی با کیفیت خوب و راضی کننده‌ای بر روی کنسول های نسل هشتم اجرا میشود.وقتی سال گذشته از Resident Evil Village رونمایی شد، کپکام آن را به عنوان یک بازی انحصاری برای نسل نهم معرفی کرد. در آن زمان این بازی یکی از معدود بازی‌هایی بود که به صورت بین نسلی منتشر نمی‌شد. اما بعد از مدتی، وقتی شایعات و اخبار زیادی در این خصوص بر سر زبان‌ها افتاد، سرانجام کپکام تأیید کرد که این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و PS4 نیز عرضه می‌گردد.

در این زمان بود که نگرانی‌های زیادی در خصوص چگونگی اجرای اثری که برای دستگاه‌های قدرتمند نسل نهم ساخته شده بر روی کنسو‌های نسل هشتم، به وجود آمد. و این سوال پرسیده شد که چرا کپکام چنین تصمیمی گرفت.سویوشی کاندا (Tsuyoshi Kanda)، تهیه کننده Resident Evil Village در مصاحبه خود با وب سایت IGN به این سؤال پاسخ داد.

به گفته کاندا، اگرچه این بازی با درنظرگرفتن توانایی سخت‌افزاری کنسول‌های نسل جدید طراحی شده است، اما کپکام تنها به دلیل رضایت از کیفیت این بازی بر روی کنسول‌های PS4 و ایکس باکس وان چنین تصمیمی گرفته است. در غیر این صورت، Resident Evil Village برای نسل هشتم منتشر نمی‌شد.

این تهیه کننده اضافه کرد که رزیدنت اویل ۸ از ابتدا برای عرضه برای نسل نهم طراحی شده بود، اما برای اینکه بازیکنان بیشتری به آن دسترسی داشته باشند، کپکام شروع به آزمون و خطا کرد. در نهایت نیز موفق شد محصولی با کیفیت و راضی کننده را برای نسل هشتم آماده کند.

 

در پایان یادآور می‌شویم که بازی مورد انتظار Resident Evil Village در کمتر از یک هفته دیگر و در تاریخ ۷ می مصادف با ۱۷ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پی سی و استیدیا عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.