تکنولوژی FPS Boost برای بازی های جدید

بر اساس صحبت‌های یکی از مدیران مایکروسافت در توییتر، به زودی بازی‌های بیشتری مجهز به تکنولوژی FPS Boost این کمپانی خواهند شد.

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که مایکروسافت در کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس و سری اس خود بر روی آن تمرکز کرده است، قابلیت Backwards Compatibility است که به واسطه آن، بازی‌های نسل هشتمی نیز بر روی این کنسول‌ها قابل بازی هستند.

با این تفاوت که این بازی‌ها به لطف تکنولوژی FPS Boost مایکروسافت، بر روی کنسول‌های نسل نهمی با فریم ریت و رزولوشن بالاتری نسبت به کنسول‌های اصلی خود، اجرا می‌شوند.

تکنولوژی FPS Boost قادر است که فریم ریت بازی‌های قدیمی‌تر را ۲ برابر و در برخی موارد تا ۴ برابر افزایش دهد. آخرین سری از بازی‌هایی که بروزرسانی پشتیبانی از این تکنولوژی را در ماه مارچ دریافت نمودند عبارتند از Dishonored: Definitive Edition، Fallout 4، Prey، Fallout 76 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition.

به نظر می‌رسد به زودی فرم ریت تعداد دیگری از عناوین نسل هشتمی در پی انتشار آپدیت جدید FPS Boost برای آنها، افزایش پیدا خواهد کرد.

این خبر از پاسخی که Jason Ronald از مدیران ایکس باکس در کمپانی مایکروسافت، به سوال یکی از کاربران توییتر داده، نشأت گرفته است. این کاربر از جیسون رونالد پرسید که بازیکنان چه زمانی منتظر بازی‌های بعدی برای پشتیبانی از FPS Boost باشند و رونالد در پاسخ گفت: “به زودی”.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم به زودی دقیقا چه زمانی است. آخرین باری که اعلام شد بازی‌های جدید سرویس FPS Boost را دریافت خواهند کرد، تنها یک هفته زمان برد تا این اتفاق بیافتد. تصویر زاین ویلیامسون روی کاور نسخه نسل جدید بازی NBA 2K21 قرار می‌گیرد

با ما همراه باشید تا در آینده اخبار بیشتری در اختیارتان قرار دهیم. همچنین نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.