بازی F1 2021

جاده‌های Portimão و Imola و Jeddah Street Circuit به عنوان محتوای اضافه رایگان پس از انتشار این بازی به آن اضافه خواهند شد. این جاده‌ها برای اولین بار است که به این مجموعه بازی‌ها اضافه می‌شوند.

بخش داستانی این بازی Braking Point نام دارد که استودیو سازنده می‌گوید بازیکنان را وارد دنیای پرشکوه فرمول یک خواهد کرد. در بخش داستانی شاهد المان‌های نقش‌آفرینی نیز خواهیم بود و همه چیز قرار نیست در پیست روایت شود. شخصیت Devon Butler نیز قرار است بار دیگر بازگردد تا در نقش منفی و مقابل شما قرار بگیرد.

یکی دیگر از تغییرات بازی این است که شما می‌توانید بخش داستانی را به صورت دو نفره تجربه کنید و برای یک تیم مبارزه کنید و یا در دو تیم متفاوت با یکدیگر رقابت کنید. شما می‌توانید بخش داستانی را در هر نقطه از فصل مسابقات فرمول یک در دنیای واقعی شروع کنید. در این حالت تمام رانندگان و عملکرد آن‌ها با توجه به عملکردشان در دنیای واقعی به روز خواهد شد.

در نهایت حالت My Team نیز که در نسخه قبلی معرفی شده بود در این نسخه نیز حضور خواهد داشت و شما می‌توانید تیم تشکیل دهید و آن را مدیریت کنید.

بازی F1 2021 برای کنسول‌های نسل فعلی و قبلی منتشر خواهد شد و شما با خریدن این نسخه در کنسول‌های نسل قبل می‌توانید با خرید کنسول‌های جدید و دریافت آپدیت رایگان بازی خودتان را بدون پرداخت هزینه اضافه ارتقا دهید. این بازی برای پلتفرم پی سی نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه ما: این اولین بازی این استودیو پس قرار گرفتن در زیر چتر الکترونیک آرتز خواهد بود و باید چه تغییراتی در روند ساخت و سیاست‌های کلی این استودیو انجام شده است. امیدواریم که سابقه‌ی خوب این استودیو با تصمیمات عجیب و غریب الکترونیک آرتز که همه‌ی ما با آن آشنایی داریم، نابود نشود.

منبع

www.polygon.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.