آمار فروش بازی سایبرپانک 2077 تا کنون، نشانگر آن است که این بازی تمام هزینه‌ها برای تولید و انتشارش را جبران کرده است. با توجه به اینکه سایبرپانک 8 میلیون نسخه پیش فروش داشته، چیز تعجب‌آوری نیست که بگوییم سی‌دی پراجکت رد پول خود را باز گردانده است. تنها از پیش‌سفارش‌ها سایبرپانک 2077 تمام هزینه‌ای که برای بازی، از ساخت و توسعه تا تبلیغات شده بود، را برای شرکت بازگردانده است.

تنها از پیش‌ فروش‌ها بازی سایبرپانک 2077 تمام هزینه‌ای که برای بازی، از ساخت و توسعه تا تبلیغات، را برای شرکت بازگردانده است. این موضوع توسط هیئت مدیره شرکت سی‌دی‌ پراجکت رد تایید شده است. یک گزارش مالی کوتاه نشان می دهد که: صدور مجوز کمپانی برای پیش‌فروش بازی سایبرپانک در تمام راه‌های ارتباطی دیجیتالی نه تنها توانسته هزینه ساخت و توسعه بازی را فراهم کند؛ بلکه هزینه‌های تبلیغ‌هایی که بر عهده شرکت بوده و هست و حتی هزینه‌‌هایی که در ادامه سال ۲۰۲۰ برای آن پیش بینی شده را جبران می‌کند. نکته قابل توجه اینجا است که این فروش فقط برای نسخه دیجیتال است و فروش دیسک فیزیکی آن برای سی‌دی پراجکت رد، سود خالص به حساب می آید.

فروش سایبرپانک ۲۰۷۷ تا کنون همه هزینه ساخت و تبلیغات بازی را برگردانده

این بازی رکورد بازی Warcraft: Shadowlands را در سرعت فروش شکست

این بازی در حال حاضر رکورد بازی Warcraft: Shadowlands به عنوان سریع ترین فروش در پی سی، را شکسته است. این را در نظر بگیرید که 59% پیش‌فروش آن در بخش کامپیوتر شخصی بوده است. نکته جالب اینجا است که هنوز اطلاعات فروش روز عرضه در نظر گرفته نشده است.

به طور کلی نقدهای مثبتی از بازی سایبرپانک 2077 برای کامپیوترهای شخصی منتشر شدند. در حالی که امتیاز ۹۰ را در متاکریتیک به خود اختصاص داده است. نقدهای مثبت و انتظارات بالایی که از این بازی می‌رفت، به فروش سایبرپانک 2077 و رکورد شکنی آن کمک کرده‌اند.

کاربران کنسول‌ها ممکن است تجربه‌ی متفاوتی داشته باشند

کاربران کنسول‌ها ممکن است تجربه متفاوتی داشته باشند. از آنجا که منابع مختلف اعلام می کنند، سایبرپانک از مشکلات عملکردی زیادی در نسل قبلی کنسول‌ها رنج می‌برد. سی‌دی‌ پراجکت‌ رد در حال تلاش است تا مشکلات بازی را با بسته‌های به روز رسانی از جمله سکانس‌هایی که باعث تشنج در افراد مستعد می‌شد را برطرف کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا بازی را تجربه کرده‌اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.