فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها

این سریال در حال حاضر در نیوزلند فیلمبرداری می‌شود. هزینه ساخت این فصل ابتدا توسط استوارت نَش وزیر توسعه اقتصادی و گردشگری نیوزلند با رقم 650 میلیون دلار نیوزلند اعلام شد‌. آمازون هنوز اظهار نظری در اینباره نکرده است اما هالیوود ریپورتر این رقم را تایید کرده است.

این رقم به طور معناداری با برآورد اولیه دو فصل که حدود 500 میلیون دلار بود فاصله دارد. این رقم سریال را به گران‌ترین سریال ساخته شده بدل خواهد کرد. با این حال، آمازون تخفیف ویژه‌ای در پرداخت مالیات 114 میلیون دلاری دریافت می‌کند. این یعنی دولت نیوزلند برای ساخت پروژه به آمازون یارانه پرداخت می‌کند، اما درآمد حاصل از اشتغال‌زایی و جاذبه‌های توریستی آن برای دولت نیوزلند عدد قابل توجهی خواهد بود.

در همین خصوص..

فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها هنوز عنوان تایید شده یا تاریخ انتشاری ندارد. در حالی که هنوز جزییات داستان آن در دسترس نیست، اما می‌دانیم که فیلم عصر دوم را به تصویر می‌کشد، که مدت‌ها قبل از وقایع هابیت و ارباب حلقه‌ها است. آمازون حتی یک خلاصه داستان هم منتشر کرده است، اما جزییاتی فراتر از اینکه با شخصیت‌های جدیدی سروکار داریم را آشکار نمی‌کند. همونین کارگردان دو اپیزود اول جی. ای. بایونا کارگردان فیلم Jurassic World: Dominion است.

بازیگران این مجموعه روبرتو آرامایو، مورفید کلارک، اوین آرتور، و اسماعیل کروز کوردووا هستند. ماه گذشته، تام باج افشا کرد که از تیم ساخت این مجموعه جدا شده است و اعلام کرد که آمازون تصمیم گرفته با شخصیت او به مسیر دیگری برود.

دیدگاه ما: سریال‌های پرهزینه اکثرا ناامید کننده از آب درآمده‌اند. مشخصی نیست که آمازون با خرج این هزینه دقیقا چه چیزی را می‌خواهد نمایش دهد. این رقم بودجه بسیار زیادی حتی برای یک فیلم است.

بازیگران این مجموعه

آمازون ساخت بازی آنلاین بزرگ ارباب حلقه‌ها را متوقف کرد

منبع

https://gamene.ws

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.