تاریخ دقیق انتشار بازی محبوب RUST برای کنسول !

 

خرید بازی Rust از ما

Rust یک بازی سبک بقا و آنلاین است که مدت زیادی در بین بازیکنان حضور دارد، این بازی در سال 2013 برای فقط برای پلتفرم PC عرضه شد و از آن زمان راه درازی را طی کرده است. در Rust هم مثل خیلی از بازی‌های سبک بقای دیگر، باید با استفاده از چوب، سنگ و مواد اولیه‌ای که در بازی وجود دارد برای خود سرپناه، ابزار و اسلحه‌های گوناگون بسازید تا زنده بمانید.

تاریخ دقیق انتشار بازی محبوب RUST برای کنسول !

پس از انتشار این بازی در سال 2013 ، Rust در بین استریمر های معروف از محبوبیت خاصی برخوردار شد و طبیعتا بعد از گذشت حدود یک دهه از انتشار بازیکنان کنسولی هم علاقعع مند به تحربه این بازی شدند که این موضوع مورد استقبال شرکت سازنده قرار گرفت .
به گقته استودیو Double Eleven ، سازنده و ناشر بازی ، Rust : Console Edition در تاریخ 21 می مصادف با 31 اردیبهشت برای کنسول های Xbox one و Playstation 4 عرضه میشود که علاقه‌مندان می‌توانند بازی را به‌صورت دیجیتال دانلود یا همچنین نسخه‌ی فیزیکی آن را خریداری کنند. نسخه‌ی فیزیکی Rust با عنوان Day One Edition در فروشگاه‌های Gamestop و Amazon در دسترس خواهد بود و مجموعه‌ای از ابزار و اسلحه‌های جدیدی را شامل می‌شود ، همچنین برای کسانی که نسخه‌ی دیجیتال بازی را خریداری می‌کنند، نسخه‌های Deluxe و Ultimate هم وجود خواهند داشت.

تاریخ دقیق انتشار بازی محبوب RUST برای کنسول !

کسانی که می‌خواهند زودتر Rust: Console Edition را دریافت کنند، هم‌اکنون می‌توانند برای دریافت نسخه‌ی بتای بازی اقدام کنند. در ضمن آپدیت‌های نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی هم به‌صورت مجزا از نسخه‌ی کنسولی آن ساخته و منتشر خواهند شد.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.