به‌روزرسان جدید Fortnite عملکرد آن بر روی نینتندو سوییچ را بهبود می‌بخشد

به تازگی به‌روزرسانی برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Fortnite منتشر شده که عملکرد فنی آن بر روی این کنسول را بهبود می‌بخشد. این بهینه‌ساز باعث افزایش قابل توجه وضوح تصویر و نرخ فریم بازی می‌شود.

fortnite

به لطف یک به‌روزرسان جدید از سوی اپیک گیمز (Epic Games)، حالا Fortnite باید عملکرد بسیار بهتری بر روی کنسول سوییچ داشته باشد. در هنگام عرضه‌ی Fortnite بر روی سوییچ در سال ۲۰۱۸، برخی جوانب فنی آن ناامیدکننده بودند. باگ‌های زیادی وجود داشتند که حالا رفع شده‌اند. با این حال هنوز هم وضوح تصویر و نرخ فریم بازی نیاز به بهبود داشت. مشکل کمبود وضوح تصویر خصوصا در حالت دستی کنسول سوییچ احساس می‌شد. به طوری که بازی‌بازان نسبت به سایر پلتفرم‌ها یک کاستی واضح داشتند.

fortnite

به‌روزرسان امروز Fortnite برای سوییچ، پر از بهبودهای قابل توجه است. پیش از این وضوح تصویر بازی در حالت دستی ۵۶۰p و در حالت Docked هم ۷۸۰p بود. حال اپیک ادعا کرده که بازی قادر خواهد بود تا وضوح تصویر ۶۶۰p در حالت دستی و ۸۸۰p در حالت Docked را نگه دارد. این مهم باعث شده تا برخی بابت نرخ فریم بازی نگران شوند. اما اپیک ادعا کرده که بازی باید نرخ فریم ثابت‌تری هم داشته باشد. برای اثبات این موضوع صرفا باید منتظر ماند.برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.