انتشار اطلاعاتی از سیزن جدید Rocket League

rocket league

سیزن سوم بازی Rocket League حاوی تم مسابقه‌های ریسینگ، باندل‌های فرمول ۱ و NASCAR خواهد بود و همچنین سه ماشین هم در این فصل به این بازی اضافه می‌شوند.
توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی Psyonix تم و مضمون سیزن سوم این بازی را اعلام کرده و به نظر می‌رسد که پس از سیزن دوم که تمی موزیکال داشت، حالا نوبت به سیزن سوم و مسابقات ریسینگ مشهور NASCAR و فرمول یک رسیده است.

انتشار اطلاعاتی از سیزن جدید Rocket League

سیزن سوم بازی راکت لیگ، یک ماشین جدید نیز به بازی اضافه می‌کند. این ماشین‌ The Tyranno نام دارد و می‌توانید آن را با استفاده از بتل‌ پس فصل سوم، دریافت نمایید. علاوه بر این، دو ماشین دیگر نیز در فروشگاه این بازی موجود خواهند بود. باندل NASCAR در اوایل ماه می میلادی (اواسط اردیبهشت) و در اواسط ماه می (اوایل ماه خرداد) نیز باندل فرمول یک به Rocket League اضافه خواهند شد. همچنین استادیوم DFH برای سیزن سوم دوباره طراحی می‌شود و Variation جدیدی با نام DFH Stadium (Circuit) اضافه خواهد شد. این استادیوم در ماد‌های رقابتی، مسابقات خصوصی و Freeplay قابل استفاده خواهد بود.

لازم به ذکر است سیزن سوم بازی راکت لیگ در تاریخ هفتم آوریل (مصادف با ۱۸ فروردین) آغاز خواهد شد و روز ششم آوریل نیز آپدیت مخصوص این فصل، قابل دانلود می‌شود. لازم به ذکر است که جوایز بخش رقابتی فصل دوم این بازی، تا شروع فصل سوم به Inventory شما اضافه نخواهد شد و باید برای دریافت این جوایز تا هفتم آوریل صبر کنید.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.