بازی جدید Fast and Furious

به لطف به‌روزرسانی‌ای که چندی پیش در وب سایت Australian Game Rating Board صورت گرفت، اولین اطلاعات از بازی جدید Fast and Furious  مشخص شد. بر هیچکس پوشیده نیست که سریع و خشن در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های سینمایی به شمار می‌رود.

این فرنچایز با اکران The Fast and the Furious در سال ۲۰۰۱ میلادی شکل گرفت و تاکنون مجموعا ۹ فیلم سینمایی بر اساسش ساخته شده‌اند. آن‌ها ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته و هم اکنون رتبه دهم «پرفروش‌ترین مجموعه‌های سینمایی تاریخ» را در اختیار دارند.

همین محبوبیت باعث شد محصولات این فرنچایز به دیگر حوزه‌ها از جمله اسباب بازی، فیلم کوتاه، بازی ویدیویی، سریال و پارک تفریحی راه یابند. برخلاف فیلم‌های Fast and Furious، بازی‌های ویدیویی آن هرگز نتوانستند به موفقیت قابل‌توجهی دست یابند. برای اثبات این ادعا می‌توان به Fast & Furious Crossroads اشاره کرد که سال گذشته میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و علی‌رغم بهره بردن از شخصیت‌های اصلی مجموعه مانند دومینیک تورتو نقدهای منفی‌ای را دریافت کرد.

اطلاعات جدید بازی Fast and Furious

وب سایت IGN در نقد خود گفت این بازی به شدت ساده بوده و مکانیک‌هایش عمق لازم را ندارند. Metro GameCentral هم عرضه Crossroads را دومین اتفاق تلخ برای سریع و خشن پس از مرگ پل واکر (Paul Walker) دانست. یکی از کارمندان وب سایت Comic Book چندی پیش و به صورت اتفاقی متوجه شد نخستین اطلاعات از بازی جدید Fast and Furious روی وب سایت رسمی Australian Game Rating Board قرار گرفته است.

این سازمان وظیفه دارد عناوین را بررسی کرده و بر اساس محتوایی که دارند، یک درجه سنی برایشان انتخاب کند. با توجه به جزئیات لو رفته، عنوان مزبور Fast & Furious Spy Racers: Rise of Sh1ft3r نام داشته و محصولی مولتی پلتفرم توصیف شده است. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان پیش‌بینی کرد برای تمامی پلتفرم‌های اصلی عرضه شود. سازمان AGRB همچنین رده سنی G را به بازی اختصاص داده که یعنی برای مخاطبان در تمامی رده‌های سنی مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.