آمار فروش بازی Marvel's Avengers

 

بر اساس گزارشات مالی این شرکت، تنها بازی‌هایی که در صورت مالی شش‌ماهه‌ی اول این سال برای این شرکت سود قابل‌توجهی را به همراه داشته‌اند، بازی‌ای Final Fantasy 7 Remake و Marvel’s Avengers بوده‌اند.

با این که این مسئله به تنهایی نکته‌ی مثبتی محسوب می‌شود، اما به نظر نمی‌رسد که سود حاصل از فروش بازی Marvel’s Avengers انتظارات این شرکت را برآورده کرده باشد.

در نیمه‌ی اول سال مالی و زمانی که بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر شد، بخش بازی‌های ویدئویی این ناشر، فروش ناخالص 330.1 میلیون دلاری گزارش کرده بود. از این میزان، سود خالص شرکت 96.8 میلیون دلار برآورد شده بود.در مقایسه، در سه‌ماهه‌ی دوم و در زمان انتشار بازی Marvel’s Avengers، این آمار به 229.4 میلیون دلار سود ناخالص و 48.4 میلیون دلار سود خالص رسیده بود.

با این که این شرکت آمار فروش بازی Marvel’s Avengers را دسترس قرار نداده است، اما به گفته‌ی دیوید گیبسون، تحلیلگر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی، این آمار در حدود 60 درصد چیزی بوده‌ که این شرکت انتظار داشته است و این بازی در مقابل بوجه‌ی 100 میلیون دلاری خود تنها توانسته 3 میلیون نسخه را به فروش برساند.

اخیرا اعلام شده بود که تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی نسل بعدی این بازی به سال 2021 موکول شده است. دلیل این تغییر این بوده است که این شرکت فرصت داشته باشد که تجربه‌ی نسل جدیدی را به مخاطب ارائه کند که بتواند پتانسیل آن را به خوبی نشان دهد. اسکوئر اینکس علاوه بر به تاخیر انداختن عرضه‌ی این نسخه، تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی کیت بیشاپ را نیز به تاریخ نامعلومی موکول کرده است.

منبع:

Square Enix financials indicate Marvel’s Avengers hasn’t done as well as hoped

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.