توییچ اخطار حذف

توئیچ بیش از 7 میلیون اکانت ربات را که باعث افزایش و دستکاری تعامل‌های غیرواقعی شده بودند را بن کرد. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

بسیاری از این اکانت‌های فیک در بالا بردن غیرواقعی تعداد بیننده و یا دنبال‌کنندگان در توئیچ دخیل بودند که با قوانین این پلتفرم سازگاری نداشت. این اکانت‌ها توسط یک تکنولوژی خود‌آموز که با گذشت زمان بهتر نیز می‌شود شناسایی شدند. در نتیجه‌ی این اقدام ممکن است شاهد ریزش تعداد زیادی از دنبال‌کنندگان استریمر‌ها و آمار بینندگان آن‌ها باشیم.

در همین خصوص..

به گفته توئیچ، تعامل جعلی عبارت است از “تورم مصنوعی آمار کانال، مانند بازدیدها یا موارد زیر، از طریق هماهنگی یا ابزارهای شخص ثالث”. این رفتار شامل مواردی مانند فالو کردن و بازدید غیرواقعی و استفاده از حساب های کنترل شده توسط رایانه یا اسکریپت برای جعل آمار کانال است. روشهای دیگر Follow 4 Follow (F4F) ،Lurk 4 Lurk (L4L) و Host 4 Host (H4H) است. در اصل، هر چیزی که شامل تبادل متقابل با هدف افزایش بازدید کانال‌ها نسبت به کانال‌های دارای تعامل قانونی باشد به عنوان تعامل جعلی شناسایی خواهد شد.

مشارکت جعلی و دستکاری شده باعث ایجاد رکود در فرصت‌های رشد برای استریمرها است و برای کل جامعه مضر است. استریمرهایی که در این امر دست دارند ممکن است جریمه شوند و حتی اکانت خود را برای همیشه از دست بدهند.

دیدگاه ما: توئیچ خیلی جدی‌تر از گذشته در حال اجرای قوانین خاص خودش است و این اتفاق خوبی است که بسیاری در انتظار آن بودند و جلوی باندبازی‌ها را خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.