رکورد طولانی‌ترین استریم جهان با بیش از ۷۲ میلیون تومان درامد خیریه شکسته شد
یکی از استریمر های سرشناس ایرانی که با آیدی FK_ORCA شناخته میشود موفق به شکستن رکورد جهانی طولانی ترین استریم شد ! این استریمر از تاریخ 29 اسفند 1399 این روانه را آغاز کرد
و بالاخره روز شنبه 14 فروردین آن را به پایان رساند ، این استریمر پیش از این اعلام کرده بود که تمام عواید این استریم طولانی را صرف امور خیریه خواهد کرد. و موفق به جمع آوری بالغ بر 72 میلیون کمک خیریه شد .
رکورد طولانی‌ترین استریم جهان با بیش از ۷۲ میلیون تومان درامد خیریه شکسته شد

این اولین تلاش استریمرهای ایرانی برای جابجا کردن رکوردهای جهانی نیست. با توجه به هجمه‌هایی که علیه استریم و استریمر در ایران وجود دارد، حرکت‌های این‌چنینی عمدتا برای جلب توجه با برچسب‌های «خیریه» همراه می‌شوند.
پیش از این هم استریمری با نام آروین شو توانسته بود در یک روانه 62 ساعته 200 میلیون تومان جمع‌آوری کند.
کمک‌های مردم و تماشاگران استریمرها به آن‌ها یک کار مرسوم در جهان محسوب می‌شود و موضوع تازه‌ای نیست. با این حال برخی از فعالان این صنعت در ایران بارها به خانواده‌ها درباره مبالغ زیادی که فرزاندن آن‌ها ممکن است به استریمرها کمک کنند هشدار داده‌اند.
گفتنی است که پس از انجام این استریم طولانی و تلاش برای شکستن رکورد  جهانی، تعداد دنبال‌کنندگان Orca در اینستاگرام به میزان قابل توجهی افزایش  یافت.
  این استریمر ایرانی در جریان روانه خود برای ثبت این رکورد، از  دستورالعمل‌های مورد نیاز پیروی کرده بود. به نظر می‌رسد که این رکورد به  زودی رسما به ثبت جهانی برسد.
  پس از این باید منتظر اعلام جزئیات اهدای درامدهای این استریم به خیریه‌ها توسط آرمان باشیم.

یک دیدگاه برای “رکورد طولانی‌ترین استریم جهان با بیش از ۷۲ میلیون تومان درامد خیریه شکسته شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.