رویداد E3 امسال برای همه کاملاً رایگان خواهد بود
همان‌طور که می‌دانید اتحادیه‌ی ESA که مسئول برگزاری رویداد E3 است، در ماه فوریه اعلام کرد که مراسم امسال به دلیل مشکلات فراگیری ویروس کرونا به‌صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد. E3 2021 بخش‌های مختلفی را ازجمله نمایش‌های اهدای جایزه، نقد و بررسی و استریم‌های سازندگان و بازی‌سازان را شامل خواهد شد که به‌صورت کاملاً آنلاین برگزار می‌شوند، علاوه‌براین دموهای قابل بازی هم برای علاقه‌مندان در دسترس خواهند بود.
پیش‌تر منابع مختلف اعلام کردند که اتحادیه‌ی ESA قصد دارد برخی از قسمت‌های این رویداد را به‌صورت پولی ارائه دهد و به همین دلیل با انتقاد بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی روبرو شد، البته این خبر هیچ‌وقت به‌صورت رسمی اعلام نگردید و حالا هم اتحادیه‌ی Entertainment Software Association آن را رد کرده و می‌گوید که این رویداد برای همه‌ی بازدیدکنندگان کاملاً رایگان خواهد بود.
E3 2021 صد درصد برای شرکت‌کنندگان رایگان است و هیچ بخشی در این مراسم وجود نخواهد داشت که به پرداخت هزینه نیاز داشته باشد.
رویداد E3 امسال برای همه کاملاً رایگان خواهد بود
مراسم E3 از اولین باری که برگزار شد یعنی سال ۱۹۹۵، به گیمران عادی اجازه‌ی ورود نمی‌داد و بیشتر مخصوص شرکت‌ها و رسانه‌های بازی بود. البته اخیراً در سال‌های گذشته، درب آن بیشتر به روی مردم عادی بازشده و امسال هم که کلاً به‌صورت رایگان در اختیار همه قرار خواهد گرفت. البته رویداد E3 حدود دو سال است که آن شور و هیجان همیشگی را نداشته و سال پیش هم که اصلاً برگزار نشد؛ حال رایگان کردن این رویداد به نظر حرکت درستی برای افزایش بازدیدکنندگان آن به نظر می‌رسد، خصوصاً اینکه بسیاری از شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی هم حالا به‌صورت مستقل رویداد مخصوص به خودشان را برگزار می‌کنند و در مراسم E3 شرکت نمی‌کنند.
E3 2021 از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خردادماه (۱۵ تا ۱۷ ژوئن) به‌صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد.
برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.