سوالات متداول

بله. قیمت تمامی محصولات به صورت اتوماتیک نسبت به نرخ ارز روز محاسبه خواهند شد

خیر. فروشگاه وینوو تماما محصولات اورجینال و به صورت مستقیم خریداری میکند.

اگر دنبال محصول و یا خدمات دیگری هستید و در وبسایت ما آن را مشاهنده نمیکنید میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین وبسایت یا تلگرام آن را پیگیری کنید.

زمان ارائه محصولات سفارش داده شده نسبت به پلتفرم محصول متغیر می باشد که تیم پشتیبانی ما همواره سعی خواهد داشت زمان تکمیل و ارائه سفارشات را تسریع و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام گیرد.
در برخی موارد در صورت نیاز به اطلاعت مشتری(اکانت ، وبسایت و یا غیره) در صورتی که هنگام ثبت سفارش خود این موارد را در توضیحات خرید خود ثبت نکرده اید ، میتوانید از طریق پشتیبانی تلگرام و یا وبسایت این موارد را ثبت نمایید.

پشتیبانی سایت تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. اما در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام میتونید با پشتیبانی آنلاین سایت و یا تلگرام ارتباط برقرار کنید و از خرید خود مطمئن بشید.

تمامی گیفت کارتهای موجود و معتبر در بازار را شما می توانید در وینوو خریداری نمایید . گیفت کارت پلی استیشن، گیفت کارت اپل، گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت استیم، بطور کل امکان خرید گیفت کارت های متعددی برای بازی ، شبکه های اجتماعی و تلویزیونی و شرکت های نرم افزاری وجود دارد.

 

علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی فروشگاه وینوو، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی فروشگاه با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین شما میتوانید با مراجعه به اینستاگرام ما نظرات دیگر کاربران خریدار مارو ببینید.

بله.